Apie parduotuvę

iSmart Gera Kaina

Džiaugiamės galėdami Jus pasveikinti mūsų svetainėje!

Išmaniųjų technologijų rinkoje dirbame nuo 2009 metų ir mylime savo darbą - nes jis mums kartu yra ir hobis. Nuolat domimės išmaniųjų prietaisų naujienomis bei dalinamės jomis su savo klientais.

Mūsų misija - sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus. Tai liečia ne tik pačios prekės įsigijimo kainą, jos pristatymą Jums patogiausioje laiku reikiamoje vietoje, bet ir pagalbą įdiegiant, pritaikant prekę prie Jūsų asmeninių poreikių. Per daugiau nei 10 metų sukauptų žinių pagalba visada rasime ir patarsime labiausiai tinkantį sprendimą ar produktą - nesvarbu ar tai būtų pirmasis išmanusis Jūsų atžalai, ar robotas namų apyvokos darbams palengvinti, ar profesionalios technikos pasiūlymas Jūsų įmonei.

Mūsų motto - rinkis protingai! Mūsų darbas - atrinkti geriausius, labiausiai technologiškai pažengusius, patikimų prekės ženklų prietaisus ir juos pasiūlyti už patraukliausią kainą. Bendradarbiaudami su daugeliu Lietuvos ir Europos didmenininkų galime pasiūlyti konkurencingiausias kainas rinkoje. Prekes einamuoju laiku įsigyjame ten, kur tuo metu jos pateikiamos mažiausia kaina, vykdome prekių supirkimą bei įkeitimą "trade-in", tad gebame pateikti dar patrauklesnes pardavimo kainas Jums. 

Mes galime didžiuotis, kad vietoje, savo sandėlyje turime vieną didžiausių išmaniųjų prietaisų bei buitinės technikos asortimentą mieste ir regione. Bet kurią internetinėje parduotuvėje esančią prekę galima gyvai apžiūrėti tą pačią dieną, o prekės pristatymas visoje Lietuvoje trunka vos 1 darbo dieną.

Jūsų poreikiai - mums svarbiausi! Skambinkite, rašykite arba atvykite kavos puodeliui - visada padėsime išsirinkti telefoną, kompiuterį ar kitą išmaniąją techniką pagal Jūsų poreikius.

Greitas pristatymas

Mažiausia
kaina

Platus pasirinkimas

Nuolaidos ir dovanos

Puikus aptarnavimas

Sezoniniai išpardavimai

Parduodame tik originalius, gerai žinomų ir patikimų gamintojų išmaniuosius įrenginius. Turime platų visų populiariausių modelių pasirinkimą, jei dar neradote tinkamo - skambinkite ir tikrai pasiūlysime įrenginį, atitinkantį Jūsų poreikius!