NAUJIENOS

Pirmasis sulankstomas Samsung telefonas "Galaxy Fold"

© Gamintojo nuotrauka

Išleidimo data, specifikacijos ir kaina

Du viename - telefonas ir planšetinis kompiuteris - revoliucija telefonų rinkoje ar eilinis marketinginis triukas?
Naujasis Samsung įrenginys turi pirmąjį pasaulyje 7,3 colio „Infinity Flex“ sulankstomą ekraną, kurį sulenkus įrenginys tampa panašus į įprastą ir kompaktišką telefoną. Galingas išmanusis vartotojams leis vienu metu atlikti dar daugiau užduočių, ypač patogiai žiūrėti vaizdo įrašus, žaisti žaidimus ir dar daugiau.

„Pristatydama šį išskirtinį išmanųjį telefoną „Samsung“ žengia reikšmingą žingsnį mobiliųjų inovacijų srityje ir neabejotinai keičia technologijų istoriją. Plėsdamas mobiliųjų telefonų galimybių ribas „Galaxy Fold“ pristato visiškai naujos kartos išmanųjį įrenginį, kuris su lanksčiuoju „Infinity Flex“ ekranu atveria dar nematytų galimybių. „Galaxy Fold“ sukurtas tiems, kurie nori pirmieji patirti, ką gali nuveikti su aukščiausios klasės lankstaus ekrano įrenginiu“, – teigia Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.


© Gamintojo nuotrauka

Du viename: išmanusis telefonas ir planšetė

Sulankstomas „Galaxy Fold“ išmanusis telefonas leis atlikti tai, ko negalima nuveikti su įprastu telefonu. Telefonas tampa tarsi kompromisu ieškantiems patogaus kompaktiško įrenginio, kurį išlanksčius galima mėgautis didžiausiu kada nors sukurtu „Samsung“ telefono ekranu. Šiame prietaise sudėta visa geriausia inžinerijos ir ekranų technologijos inovacijų patirtis, sukaupta per aštuonerius metus nuo 2011 m., kai buvo pristatytas pirmasis „Samsung“ sulankstomo telefono ekrano prototipas.

Naujos patirtys vartotojams

„Galaxy Fold“ sukurtas galvojant apie išmaniųjų telefonų vartotojus ir jų poreikius, todėl jo ekraną galimą pritaikyti kiekvienai skirtingai situacijai – skambučiai ir trumposios žinutės gali būti siunčiami net neišlanksčius įrenginio, o sudėtingesnės užduotys ar didesnio vaizdo reikalaujanti veikla, kaip pristatymų ar filmų žiūrėjimas, gali būti atliekami įrenginį išskleidus.


Techniniai duomenys ir kaina

„Galaxy Fold“ sulankstomas išmanusis pasižymi galingu veikimu, nesvarbu, ar vartotojas dirba, žaidžia, ar tiesiog dalijasi turima informacija. Štai pagrindinės šio telefono savybės:

7.3 colio sulenkiamas Dynamic AMOLED ekranas 
4.6 colio super AMOLED "viršelio ekranas"
Šešios kameros, viena ant viršelio, trys gale ir dviguba priekinė asmenukių kamera.
12GB RAM, 512GB vidinės atminties 
4380mAh
Android 9 Pie operacinė sistema

Kiek kainuos Samsung Galaxy Fold?

Sužinojus telefono kainą, tikrai norisi prisėsti. Kaina prasideda nuo 1980 $ JAV, o Europoje telefonas bus parduodamas už "apvalią" 1999 € sumą. Bet kuriuo atveju, jei jums reikalingas tiek telefonas, tiek planšetinis kompiuteris, jų nebereikės pirkti kaip atskirų įrenginių. 

Amerikoje šis telefonas bus pradėtas pardavinėti nuo 26 Balandžio, Europoje atsiras kiek vėliau, Gegužės 3 dieną

© Reuters/Scanpix nuotr.