Naudota Gopro Hero 6 Black 4K

картинка Naudota Gopro Hero 6 Black 4K от магазина Одежда+
картинка Naudota Gopro Hero 6 Black 4K от магазина Одежда+
картинка Naudota Gopro Hero 6 Black 4K от магазина Одежда+
€210
Количество
vnt.

Naudota GoPro Hero 6 Black kamera su USB laidu, įkrovikliu bei microSD atminties kortele.

Go Pro Hero 6 pirmoji GoPro veiksmo kamera su unikaliu GP1 vaizdo procesoriumi. Padvigubėjęs kadrų dažnis, geresnis vaizdo stabilizavimas ir galimybė keisti išlaikymą, daro šią kamerą itin patraukliu slo-mo mėgėjų ir reiklių vartotojų įrankiu. Tai vertinga investicija norintiems išplėsti savo kūrybiškumo ribas.  

VAIZDO STABILIZAVIMAS (EIS)
Vaizdo stabilumui pagerinti pridėta papildoma ašis, tad filmavimas pakreipus kamerą kampu ar sukantis, nebekelia problema. Tai veikia ir filmuojant 4K 30 kadrų per sekundę ir net iki 120  kadrų per sekundę filmuojant Full HD formatu. Galbūt svarbiausia tai, kad Hero 6 įmontuota speciali įranga pašalina vaizdo deformaciją ir apkarpo vos 5 procentus kadro.
GoPro Hero 6

VAIZDO KOKYBĖ
Slo-mo ir vaizdo stabilizavimas, nieko verti jei prasta vaizdo kokybė. Laimei į naująjį Hero 6 įmontuotas GP1 lustas ir patobulinta daugybė kitų elementų, užtikrina žymiai geresnę vaizdo kokybę šiais formatais 1080p, 1440p (2.5K),    2160p (4K). Tikrai pajusite skirtumą, vaizdas ryškesnis, sodresnės bei realesnės spalvos, geresnis kontrastas.

IŠORĖ
Korpusas praktiškai identiškas Hero 5, tad visi turimi priedai tiks ir naująjam Hero 6. Patobulintas daug ryškesnis 2' ekranas dar jautresnis prisilietimams. Užsandarintas korpusas nepraleidžia vandens net iki 10m gylio, o su tinkamais priedais dar giliau. Valdymas balsu taip pat sugrąžintas, pasakius: "GoPro start recording", veiksmo kamera automatiškai pradės filmuoti jums norimu metu, o išjungus balsu - pereina į 8 valandų budėjimo režimą ir gali vėl pradėti darbą po ištartos komandos.

RYŠYS
Wi-Fi našumas taip pat pagerėjo, 5 GHz ryšys, 3 kartus pagreitino failų perkėlimą naudojant "GoPro" išmaniąją programėlę. Tiesa, Wi-Fi eikvoja daug baterijos energijos, tad patartina juo naudotis, pasijungus prie maitinimo šaltinio. Savo ruožtu Bluetooth, labai mažai energijos eikvojantis ryšys, leis pajungti papildomus priedus ar valdyti kamerą išmaniuoju telefonu, neapkraudamas baterijos.

BATERIJA
Hero 6 naudoja tas pačias beterijas kaip ir Hero 5, tad jei turite atliekamų jos tikrai pravers. Naudojimo laikas taip pat panašus lyginant su ankstesniu modeliu. Filmuojant 1080p/30fps baterijos užteks maždaug 1 val. 45 min. Nuolatinis filmavimas 4K / 60 kadrų per sekundę išeikvos bateriją per maždaug 50 minučių. Įkrovimas atliekamas naudojant USB-C jungtį, tad jei neturite atsarginių baterijų galite pasiimti su savimi legvą nešiojamą pakrovėją ir įkrauti bateriją iš tuščios per maždaug valandą.

Vilnius, Žalgirio g. 88. Į kitus miestus siunčiame kurjeriu arba į paštomatą. Išrašome S/F.

Naudota Gopro Hero 6 Black 4K
€210

Prekės ženklai

Mūsų partneriai

Siūlome didelį, tik patikimiausių prekės ženklų, su kuriais bendradarbiaujame jau daugelį metų, pasirinkimą. 

Nuolaidos naudotiems telefonams

Iki 60%

Perkant už 50 € ar daugiau

Pristatymas nemokamas

Pristatysime per 1 d.d.!

Naujausi modeliai

Jau turime vietoje!

1+1=1

Pirkite dėkliuką, o apsauginį stiklą pridėsime dovanų!